Telefon
WhatsApp
Okmeydanı Bölgesi Catering Hizmeti

Okmeydanı Bölgesi Catering Hizmeti

Okmeydanı Bölgesi Catering Hizmeti

Okmeydanı Catering bölgesinde taşıma yemek ve paket yemek hizmeti vermekte olan Tamaş Yemek kaliteli ve temiz yemek prensibi ile müşterilerine çözüm ortağı olmaktadır.

Tamaş Yemek olarak Okmeydanı Catering bölgesinde inşaatlar, okullar, hastaneler, iş yerlerine taşıma yemek, paket yemek, yerinde üretim ve catering hizmeti vermekteyiz. Kullandığımız kaliteli malzemeler ve hijyenik üretim tesisimiz ile ev yemeği tadında yemekleri siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.

Okmeydanı bölgesine verdiğimiz hizmetler ile müşterilerimizin memnun etmekteyiz. Kaliteli ürün, profesyonel ekip, doğru hizmet, hızlı çözüm ilkesi ile hareket etmekteyiz. Aylık olarak gıda mühendislerimiz tarafından hazırlanan menülerimiz günlük kalori ihtiyacını karşılamakta ve her sektöre uygun olmaktadır. Tamaş Yemek olarak Okmeydanı bölgesinde catering hizmetini başarılı bir şekilde sürdürmekteyiz.

Okmeydanı Catering Hizmeti fiyatlarımızı belirlerken kalite ve lezzetten ödün vermeden müşterilerimizin bütçeleri göz önünde bulundurularak fiyat vermekteyiz. Önceliğimiz her zaman dürüst ve kaliteli hizmet vermek olup minimum kâr oranı ile maksimum hizmet vermeyi amaçlıyoruz.

Sizde iş yerlerinize uygun fiyatta kaliteli bir hizmet almak istiyorsanız, ev yemeği tadında yemeklerimizi denemeyi ve bizimle iletişime geçmeyi unutmayın.

Tamaş yemek olarak Okmeydanı Catering Hizmeti ile sizlere en iyi catering hizmetini sunuyor ve kalite garantisi veriyoruz. Hizmetlerimiz için 0539 353 32 40 numaralı telefondan veya info@tamasyemek.com mail adresinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Her türlü görüş ve önerilerinize açığız. Birlikte çalışmak ümidiyle...

Bu bölgeye hizmetimiz geçici olarak duraklatılmıştır. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Paylaş: