Telefon
WhatsApp
Toplu Yemek Hizmeti Nasıl Yapılır?

Toplu Yemek Hizmeti Nasıl Yapılır?

Toplu Yemek Hizmeti Nasıl Yapılır?

Tamaş yemek olarak Toplu Yemek Hizmeti almak isteyen müşterilerimize özel olarak menü oluşturmaktayız. Sizler için hazırlanan menülerde kişi sayısına bağlı kalınarak servis ekibimiz, aşçı ekibimiz ve bulaşık ekibimiz son derece titiz olarak hazırlanmakta. Geçirmiş olduğumuz zorlu dönemlerde hijyenik kurallara uygun olarak hazırlanan ekibimiz, Korona Virüs ile mücadele kapsamında son derece titiz olarak çalışmaktadır.

Tamaş Yemek Catering Hizmeti ve Toplu Yemek Hizmeti alan müşterilerimiz hiçbir zahmet çekmeden tüm işlemler bizim tarafımızca sağlanmakta ve servis edilmektedir. Cenaze işleri, mevlüt işleri, toplantı işleri gibi kalabalık ortamlarda sağlanacak olan Toplu Yemek Hizmeti kişi sayısına bağlı kalınarak gününde hazırlanarak talep etmiş olduğunuz bölgeye servis edilmektedir. Sizde hizmetlerimizden yararlanmak için bizimle iletişime geçebilir, fiyat teklifi alabilirsiniz.

Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için 0539 353 32 40 numaralı telefondan ve info@tamasyemek.com mail adresinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Paylaş: